Tomasz Bartosiewicz

Strona domowa

5 Ostatnich Wydarzeń na stronie:

Kilka małych zmian
Doszło kilka małych zmian na stronie i kilka rzeczy zostało delikatnie podrasowanych. Zarejestrowani użytkownicy mogą teraz zmienić styl kolorystyczny strony, a i pozostali znajdą coś dla siebie. Zapraszam do podglądania nowych obrazków i gier.
Tomasz Bartosiewicz / 03 lut 2013
Wersja Beta Nareszcie ruszyła
Po tygodniach dokręcania wirtualnych śrubek wersja beta strony jest nareszcie dostępna. Nie oznacza to oczywiście, że jest kompletnie pozbawiona błędów czy niedoróbek, albo, że w przyszłości się nie zmieni. Jednak chwilowo powinna w zupełności wystarczać.
Tomasz Bartosiewicz / 26 sty 2013


O co tutaj chodzi? Jeśli naprawdę zadajesz sobie to pytanie, to odpowiedź jest bardzo prosta. Potrzebowałem miejsca, w którym mógłbym zamieścić swoje prace, podzielić się nimi ze znajomymi i ogólnie pokazać światu. Czy mogłem to zrobić korzystając z jakiegoś popularnego serwisu? Oczywiście, tylko cała magia tego przedsięwzięcia polega na tym, że tak samo jak i moje prace tak i ta strona zostala zbudowana od początku do końca przeze mnie. Żadnych frameworków PHP (na potrzeby strony napisałem swój własny), żadnych nadzwyczajnych ułatwień. Tylko JQuery, PHP, plugin do animacji kolorów i JSON. Podczas samego procesu pisania tej strony też wiele się nauczyłem i tą wiedzą postaram się także podzielić od najprostszych rzeczy takie jak tagi html po pisanie bardziej skomplikowanych i efektownych rzeczy. A ile to kosztuje? Nie więcej niż bułka, a nawet wiele mniej! Serwis i wszystko, co jest na nim zamieszczone jest za darmo. Dlaczego? Po pierwsze są to projekty w dużej mierze proste, wręcz akademickie. Po drugie cały ten projekt został stworzony po to, by jak najwięcej osób mogło się zapoznać z moimi pracami, nie tylko ci, którzy chcą wydawać pieniądze na nieznanych programistów. Tak więc wszystko tutaj jest za free, a jedyne czego wymagam, to rzetelna ocena i przekazanie tego adresu znajomym. Niech też skorzystają! No chyba, że masz kilka zbędnych dolarów... Jak z tego korzystać? Wybierz u góry kategorię, która Cię interesuje, a potem szperaj, zwiedzaj, oceniaj i ściągaj wszystko co Ci się spodoba. Potrzebujesz dokładniejszych instrukcji? U góry strony jest przycisk Pomoc, który z pewnością Ci się przyda! I to wszystko? Oczywiście, że nie. Ta strona nie jest moim jedynym projektem. Jeśli chcesz zobaczyć pełną listę projektów, w których maczałem palce zapraszam do działu Inne Projekty u góry strony.